LETY A TANDEMY
NAD BRNEM

Vyhlídkové lety nejen nad Brnem a okolím

 

Někteří létání už zcela propadli a svět z výšky pozorují pravidelně, pro jiné je to zcela jedinečný a neopakovatelný zážitek. Pohled na okolí z ptačí perspektivy by si měl alespoň jednou za život vychutnat každý. Můžete si tak zpestřit všední den, nebo ve vzduchu „oslavit“ nějaké své jubileum, případně jinou událost. Vyhlídkové lety nad Brnem jsou také oblíbeným dárkem.

 

Jakým letounem poletíte?

Poleťte s námi moderním letounem Cirrus SR20 vybaveným vlastním padákovým záchranným systémem. Jde o moderní čtyřmístní letoun, který je vhodný pro obchodní a soukromé cesty. Rovněž se báječně hodí na vyhlídkové lety.

Tyto letouny se začaly vyrábět v polovině devadesátých let v USA a od roku 1998 jsou vyráběné sériově. Patří k velmi oblíbeným letounům na celém světě. Uvítáme i vás na palubě? 

 

Kam se podíváme?

Obvykle provádíme vyhlídkové lety nad Brnem, ale není problém se podívat kamkoliv nad Evropu. Ať už chcete vidět jakýkoliv kout, vaše přání vám splníme. Startujeme na mezinárodním letišti Brno-Tuřany.

 

Vydejte se do vzduchu kdykoliv

Klasikou jsou denní vyhlídkové lety nad Brnem, ale své romantické kouzlo má i noční krajina. I tak se bude rozhodně na co dívat. Města budou svítit, okolní krajina bude zahalená do tmy. Nemůžete se rozhodnout, co má větší půvab? Absolvujte oba lety a sami se rozhodněte.

 

Vyhlídkové lety v Brně na přání

Naše lety se snažíme co nejvíce uzpůsobit našim klientům. Proto vás vezmeme kamkoliv a v kteroukoliv denní či noční dobu, ale můžete mít i další přání. Chcete doletět do určitého cíle, na dovolenou nebo služební cestu? Není problém. Dejte nám vědět a my vám na základě vašich požadavků vytvoříme individuální cenovou nabídku. Mějte let přesně podle svých představ.

Vyhlídkové lety v Brně jako dárek

Možná si zrovna lámete hlavu s tím, čím obdarovat někoho ve vašem okolí. Říkáte si, že dotyčný má všechno, co potřebuje? Příčí se vám praktické dárky? Hledáte něco nevšedního? Oblíbené jsou adrenalinové dárky, třeba zrovna vyhlídkový let nad Brnem.

Hodí se, má-li někdo v okolí kulatiny, loučení se svobodou, promoci, výročí či k jakéhokoliv jiné důležité události. Dopřejte svým nejbližším, aby se alespoň chvilku vznášeli ve výškách a nechali odplout všechny pozemské starosti. Na vyhlídkový let Brno budou dlouho vzpomínat.

 

Pro koho jsou vyhlídkové lety?

Vyhlídkové lety, které pro vás pořádáme v Brně, jsou vhodné pro všechny příznivce létání. Ať už máte nějaké zkušenosti, nebo se jen jednou chcete podívat na svět z ptačí perspektivy, jsme tu pro vás. Prohlédněte si svět z výšky. Stojí to zato.

 

Ceník - vyhlídkové lety Brno

Vyhlídkové lety letounem

Cirrus SR 20 okružní vyhlídkové lety pro 3 osoby
30 minut - denní let 2 270 Kč cena za 1 osobu
60 minut - denní let 3 500 Kč cena za 1 osobu
30 minut - noční let  Info 602 728 494
60 minut - noční let Info 602 728 494

Ceny jsou včetně DPH a letištních poplatků.

Objednat

Vyhlídkové lety dle vašeho přání a nebo let do určité destinace

Pokud máte zájem využít letoun Cirrus SR20 pro let dle vašich představ, např. do určitého cíle, na dovolenou a nebo služební cestu, rádi vám zašleme konkrétní nabídku.

Fotogalerie

Vyhlídkové lety

 

Vyhlídkové lety

 

Vyhlídkové lety

 

Vyhlídkové lety

 

Video


A kdy a kam byste se chtěli podívat vy? Dejte nám vědět. Budeme se těšit na společný vyhlídkový let.