TandemovÝ seskok vE VYŠKOVĚ

Tandemové seskoky

Tandemový seskok představuje adrenalinovou aktivitu, při níž je pasažér připoután speciálním postrojem ke zkušenému tandemovému pilotovi, který řídí celý průběh tandemového seskoku. Nemusíte mít tedy žádné zkušenosti. Prostě přijdete na předem určené letiště, dozvíte se základní informace o průběhu tandemového seskoku a můžeme jít do letadla. Tandemové seskoky jsou bezpečné a fyzicky nenáročné. Užijte si volný pád tou nejjednodušší cestou.

 

Kde se bude tandemový seskok konat?

Letiště Vyškov: Z letiště se vydáte na vyhlídkový let nad Vyškovem a okolím a pak si skočíte z výšky 2 500 m - 3 000 m a to s videozáznamem nebo bez něj. Konkrétní variantu si sami vyberete.

 

Tandemový seskok Vyškov krok za krokem

  • Dopravíte se na místo určení.
  • Absolvujete krátkou instruktáž s tandemovým politotem, při níž se dozvíte vše důležité. Dostanete rovněž nezbytné pomůcky pro tandemový seskok.
  • Nastoupíte do letounu a prohlédnete si Vyškov a okolí z ptačí perspektivy.
  • V určené výšce společně s tandemovým pilotem opustíte letoun a prožijete volný pád v rychlosti až 200 km/h.
  • Ve výšce 1 500 metrů se otevře padák a po přibližně pěti minutách letu následuje bezpečné přistání.

 

Jde a vhodnou aktivitu pro každého?

Jak jsme si uvedli, tandemový seskok je jednoduchou aktivitou nevyžadující žádnou speciální přípravu. Tandemový seskok může absolvovat osoby nad 12 let s maximální hmotností 90 kg a 190 cm. Máte-li nějaké zdravotní omezení (týká se hlavně epileptiků, kardiaků, diabetiků a dalších), konzultujte seskok se svým lékařem.

Tandemové seskoky ve Vyškově jako dárek

Námi nabízené tandemové seskoky ve Vyškově stále více lidí využívá jako adrenalinové dárky pro své blízké. Zkuste to také.

Možná to znáte i vy. Už zase se blíží nějaká oslava a vy nevíte, co by oslavenci mohlo udělat opravdovou radost. Chcete něco nevšedního, ale nic vás nenapadá? Máte pocit, že dotyčný už vše od vás v minulosti dostal? Tandemový seskok ve Vyškově je nevšedním dárkem, na který dotyčný jen tak nezapomene. A o to přeci jde. Myslete na to, až si příště nebudete vědět rady s výběrem daru.

 

Jak se připravit na tandemový seskok?

Pořád máte pocit, že byste se měli nějak připravit? Tandemový seskok ve Vyškově se zkušeným instruktorem skutečně nevyžaduje žádnou přípravu. Možná jen... Přijďte s dobrou náladou připraveni si užít nevšední zážitek. Těšíme se na vás.

Ceník tandemových seskoků ve Vyškově

Ceny jsou včetně DPH a letištních poplatků.  

 

Objednat

Fotogalerie

Tandemové seskoky

 

Tandemové seskoky

 

Tandemové seskoky

 

Tandemové seskoky

 

Tandemové seskoky

 

Tandemové seskoky

 

Tandemové seskoky

 

Tandemové seskoky

 

Video


Ještě vás něco zajímá ohledně tandemového seskoku? Chcete se domluvit na podrobnostech tandemu? Kontaktujte nás.