LETY A TANDEMY
NAD BRNEM

Pronájem letadla v Brně

 

Rádi byste si někam zaletěli, ale nemáte letadlo? Tak si ho jednoduše pronajměte. Konkrétně vám nabídneme oblíbený a moderní letoun Cirrus SR20. Je vybavený nejmodernější navigační technikou a má i vlastní padákový systém. Přijďte si pro něj na mezinárodní letiště Brno-Tuřany.

 

Pronájem letadla pro libovolné účely

Poskytujeme pronájem letadla v Brně, přičemž ho můžete využít pro různé účely - vyhlídkové lety, rekreace, zlepšování pilotních dovednostní, potřebujete-li se někam rychle dostat, obchodní cesty... Zkrátka důvody mohou být rozmanité.

 

Let s pilotem i bez něj

Letadlo si u nás pronajmete s kvalifikovaným dopravním pilotem. Vy „jen“ určujete cestu, případně se domluvíme na dalších podrobnostech. Možná jste však létání beznadějně propadli a rádi si užíváte pocitu, kdy jeho řízení máte ve svých rukou. I to je u nás možné. Pokud vlastníte odpovídající licenci, můžete letoun pilotovat sami.

 

Ceník pronájmu letounů v Brně

Ceník pronájmu letounů nemáme. Cenu určujeme individuálně. Záleží na vašich konkrétních požadavcích, ale i momentálních podmínkách, případně dalších aspektech. Pokud nás však kontaktujete a sdělíte nám své plány, rádi vám cenovou nabídku obratem připravíme.

 

Také vás láká pronajmout si letoun, ať už pro jakýkoliv účel? Obraťte se na nás a na všem se dohodneme.

Fotogalerie

Pronájem letadel

 

Pronájem letadel

 

Pronájem letadel

 

Pronájem letadel

 

Pronájem letadel

 

Pronájem letadel

 

Pronájem letadel

 

Pronájem letadel