Pilotem na zkoušku Z letišTĚ VYŠKOV

 

Zajímalo by vás, jaké to je řídit letadlo? Chtěli byste mít takový kolos ve svých rukách a umět ho ovládat? Možná byste si to rádi jednorázově zkusili, ale třeba to bude jen první krůček k tomu, abyste si udělali licenci a také se stali pilotem. Ať je to tak či onak, začněte u nás tím, že se stanete pilotem na zkoušku.

 

Vydejte se do vzduchu s letounem Cirrus SR20

Do vzduchu se vznesete oblíbeným letadlem Cirrus SR20 vybaveným nejmodernější řídící a navigační technikou a také vlastním padákovým systémem. Tak co? Troufnete si převzít pilotování letadla?

 

Jak to bude probíhat?

Samozřejmě počítáme s tím, že nejste pilotem letadla, Nemusíte se bát, že po vás budeme vyžadovat nějaké „výkony“. Zkrátka prožijete příjemný čas na letišti Vyškov, seznámíte se s letounem, vysvětlíme vám jeho fungování a poté si ho vyzkoušíte v praxi. Vydáme se do vzduchu na jednu hodinu (od startu do přistání), kde budete pod dohledem zkušeného instruktora pilotovat naprosto samostatně.

 

Pilotem na zkoušku jako dárek

Být pilotem na zkoušku je zcela nevšedním zážitkem, na který se dlouho vzpomíná. A právě z tohoto důvodu je oblíbený i jako dárek. Perfektně se hodí k významným narozeninám nebo k jinému životnímu jubileu. Pokud víte o někom, koho pilotáž letadla láká, neváhejte a nechte si pro něj zhotovit dárkový poukaz.

 

Ceník pilotování na zkoušku na letišti Vyškov

Letoun Cirrus SR20
1 hodina letu + 45 min teorie 10 800 Kč

Ceny jsou včetně DPH a letištních poplatků.

Objednat

Fotogalerie

Pilotem na zkoušku

 

Pilotem na zkoušku

 

Pilotem na zkoušku

 

Pilotem na zkoušku

 

Přijďte se k nám přesvědčit, jestli máte létání v krvi, nebo zda vám stačí jednorázově ukojit svou zvědavost a vyzkoušet si něco nového. Kontaktujte nás.